v2.00.270 Versiyon Yenilikleri (02.06.2019 Pazar)

 

 1. Yaşayan Poliçe Listesi bölümlerine Gönder butonu eklenmiştir. Bildiğiniz üzere Gönder butonu altında Excel Dosyası Oluştur, Email Gönder, Html Dosyası Oluştur ve Yazdır seçenekleri bulunmaktadır.
 2. Axa Sigorta Sağlık poliçe transferinde düzenleme yapılmıştır. Aynı poliçe içerisindeki birden fazla kişinin poliçesi ayrı ayrı olarak sisteme getirilmektedir.
 3. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.269 Versiyon Yenilikleri (26.04.2019 Cuma)

 

 1. Groupama Sigorta Otomatik poliçe Transferi tamamlanmıştır. Groupama Sigorta ekranlarında bulunan Exporter bölümünden xml dosyası oluşturarak programa aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.268 Versiyon Yenilikleri (22.04.2019 Pazartesi)

 

 1. Dış Poliçe Girişlerine, Açıklama, Durumu ve İlgili kişi sütunları eklenmiştir. Eklenen bu sütunlar Yazdırma, Excel ve Email gönderme bölümlerine de eklenmiştir.
 2. Dış Poliçe Girişlerine, Dış Poliçe Durum Toplamları eklenmiştir. Listelenen kayıtların Poliçe Durumlarına göre toplam ve oranları gösterilmektedir.
 3. Fiyat Teklif Formu Girişlerine, Fiyat Teklif Formu Durum Toplamları eklenmiştir. Listelenen kayıtların Poliçe Durumlarına göre toplam ve oranları gösterilmektedir.
 4. Crm Müşteri Görüşme Tutanağında bulunan durumu kriterinde Satış Gerçekleşti seçimi yapıldığında Poliçe numarası girilerek üç noktaya basıldığında Poliçe Tutarı geliyordu. Yeni düzenleme ile satışı yapılan Sigorta Şirketi ve Sigorta Çeşidi de ekrana getirilmektedir. Önceki yapılan işlemlere otomatik olarak yansımayacaktır. Üç noktaya basarak çıkan soruya evet denildiğinde şirket ve Sigorta Çeşidi getirilecektir.
 5. Servis / Program Ayarları / Diğer sekmesine, Ethica Sigorta Poliçeleri Döviz Olarak Aktarılsın seçeneği eklenmiştir. Burada yapılan seçime göre, Ethica Sigorta Dövizli poliçeleri TL veya Döviz olarak aktarımı yapılabilmektedir.
 6. Magdeburger Sigorta Otomatik poliçe Transferi tamamlanmıştır. Magdeburger Sigorta ekranlarında bulunan Kaynak Poliçe Listesi bölümünden, basım kriterlerinde bulunan Psp Muhasebe Aktarım kalıbını seçerek excel dosyası oluşturarak programa aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.267 Versiyon Yenilikleri (04.03.2019 Pazartesi)

 

 1. Raporlar / Cari Hesap Raporları / Yıllık Tahsilat / Ödeme Türü Tablosundaki Üst Hesap Seçimine, Kendi Şirketlerimiz ve Dış Şirketler seçimi eklenmiştir.
 2. Ana menüde bulunan Hatırlatma Listesindeki Tahsilat Listesi Hatırlatmasına çift tıklandığında açılan listedeki sağ Mouse tuşuna Tahsilat Girişi altına Nakit, Dekont, Fatura, Devir, WebPos İptal, Ek Komisyon ve İskonto Girişi eklenmiştir. Buradan zamanı gelmiş olan tahsilatlarınızı Nakit, Dekont, Fatura, Devir, WebPos İptal, Ek Komisyon ve İskonto Girişlerinden yapabilirsiniz.
 3. Poliçe Girişlerindeki Hızlı Cari Tanıtım Ekranına, Referans, Cep Telefonu 2, Cep Telefonu 3 ve Tüm Cep Telefonları için Açıklama kısımları eklenmiştir.
 4. Poliçe Girişi ve İptal Zeyl Girişlerinde bulunan müşteri detaylarına Kredi Kartı Ekleme ilave edilmiştir.
 5. Kasa İşlemlerine Nakit Giriş Bordrosu ve Nakit Çıkış Bordrosu eklenmiştir. Artık Kasa bölümünden de Nakit Cari Hareketleri gerçekleştirebilirsiniz.
 6. Raporlar / WebPos Mail Order Raporları / Yıllık Acente Kredi Kartı Raporunda sadece Mail Order, WebPos ve Kredi Kartı Çıkışı raporu alınabiliyordu. Yapılan yeni düzenleme ile Mail Order, WebPos ve Kredi Kartı Girişi raporu da alınabilmektedir.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.266 Versiyon Yenilikleri 04.02.2019 Pazartesi)

 

 1. WebPos Çıkış, Mail Order Çıkış ve Kredi Kartı Çıkış işlemlerinde bulunan Acente Kart seçim ekranı WebPos Giriş, Mail Order Giriş ve Kredi Kartı Giriş işlemlerine de eklenmiştir. Bu şekilde iptal poliçelerdeki Acente Kartına iade işlemleri de yapılabilecek ve raporları da ayrıca alınabilecektir. Bundan sonraki yapılacak kayıtların raporları alınabilecektir.
 2. Sbn sistem değişikliğinden dolayı aktarımda sorunlar yaşanıyordu. Yapılan düzenlemeler ile bu sorun giderildi.
 3. Oto Servis Programı/Hasar Girişlerine K.K.T.C. kullanıcıları için İşçilik Maliyetleri eklenmiştir.
 4. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.265 Versiyon Yenilikleri 22.01.2019 Salı)

 

 1. Ana Menüde bulunan arama motoruna Dış Poliçe Müşteri Tanımsız bölümünden arama yapabilme özelliği eklenmiştir. Dış Poliçe-1 (Müşteri Tanımlı), Dış Poliçe-2 (Müşteri Tanımsız)
 2. Müşteri Cari Hareketler bölümüne, Cari Özel Kodları direkt olarak görebileceğiniz yeni bir alan eklenmiştir.
 3. Dış Şirketlerden (Ana Acente) kestirdiğiniz poliçelerin hangi şirkete ait olduğunu Poliçe Özel Kodlar bölümünde tutan acentelerimiz için isteğe bağlı olmak üzere yeni bir seçenek eklenmiştir. Manuel poliçe girişinde Taksitleri Düzenle seçeneğine tıkladıktan sonra Cari Hesap Hareketleri açıklamaları otomatik olarak oluşuyor ve hangi şirketten poliçe kesildiği kısmını da seçtiğiniz ana acente ismi olarak alıyordu. Yapılan düzenleme ile ana acente ismi yerine özel kodlarda tanımladığınız şirket isimlerini de alabilmektedir.
 4. Yaşayan Poliçe Listesine Tüm Yaşayan Poliçe Sayısı / Yalnız Kendi Müşterilerimizin Yaşayan Poliçe Sayısı eklenmiştir.
 5. Aktif Müşteri Sayısına Tüm Yaşayan Poliçe Aktif Müşteri Sayısı / Yalnız Kendi Üretimimizdeki Aktif Müşteri Sayısı eklenmiştir.
 6. Raporlar / Poliçe Raporları / Yıllık Poliçe Üretim Tablosunda bulunan Üst Hesap seçimi kriterlerinin şekli değiştirilmiştir. Seçim yapmak daha basit hale getirilmiştir. Üst Hesap linkine tıklandığında yeni bir ekran açılmakta ve boşluk (space) tuşu yardımı ile seçim yapılabilmektedir.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.264 Versiyon Yenilikleri 14.01.2019 Pazartesi)

 

 1. Raporlar / Poliçe Raporları / Tali Acente Yıllık Poliçe Üretim Raporunda bulunan Rapor Türü kısmına Poliçe Komisyon Toplamları seçeneği eklenmiştir.
 2. Ana Menüde sağ tarafta bulunan kısa yollar içerisindeki Fiyat Teklif Formu kısmı bağımsız hale getirilmiştir. Artık bu bölüm açıkken diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 3. Ana Menüye, yaşayan poliçe sayısının altına aktif müşteri sayısı eklenmiştir. Aktif müşteri ; yaşayan poliçesi olan müşteri anlamına gelmektedir.
 4. Raporlar / Poliçe Raporları / Branş Bazlı Şirket Üretimleri raporundaki sorun giderildi. Sigorta Şirket Tanıtımlarına girerek şirketlerinizi teker teker çağırıp bir defa kaydetmeniz gerekmektedir.
 5. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.263 Versiyon Yenilikleri 31.12.2018 Pazartesi)

 

 1. Yaşayan Poliçe Listesine, Şirket ve Kapsama göre yaşayan poliçe sayıları eklenmiştir.
 2. Poliçe Giriş, Zeyl Giriş ve Müşteri Cari Hareketlerindeki müşteri listelerine Cep Telefonu Açıklaması ve vergi numarası sütunu eklenmiştir. Yerden kazanma açısından Ev Telefonu sütunu kaldırılmıştır.
 3. Hızlı Menüye Günlük Detaylı İşlem Listesi eklenmiştir. Hızlı Menüde ilgili yere tıklayarak veya Ana menüde Ctrl + Alt + G tuşlarına basarak kullanabilirsiniz.
 4. Program içerisinde kullanılan kısayol tuşlarına her bölümde sağ üst köşede bulunan soru işaretinden ulaşabilirsiniz.
 5. Tecdit Listesi Fiyatlandırma kısmına, kriterleri kaydedebileceğiniz, tekrar çağırabileceğiniz, kriterlerinizi temizleyebileceğiniz ve silebileceğiniz kısa yollar eklenmiştir.
 6. Server değişiminden dolayı sorun yaşanmaması için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.262 Versiyon Yenilikleri (01.12.2018 Cumartesi)

 

 1. Tali Acente XML Poliçe transferinde düzenlemeler yapılmıştır.
 2. CRM Bilgi Giriş Formuna yeni eklenen Cep Telefonu-1 Açıklama, Cep Telefonu-2 Açıklama, Cep Telefonu-3 Açıklama ve Referans bilgisi eklenmiştir.
 3. Cari Hesap Bölümüne ve Müşteri Cari Hesap Hareketlerine eklemiş olduğumuz Yaşayan Poliçe Sayısı ve Yıldız resimleri CRM Bilgi Giriş Formuna da ilave edilmiştir.
 4. Raporlar / Cari Hesap Raporları / Cari Hesap Bakiye Listesine Cep Telefonu-1 Açıklama, Cep Telefonu-2 Açıklama ve Cep Telefonu-3 Açıklamaları eklenmiştir.
 5. Ana Menüde bulanan resimlerin altına Yaşayan Poliçe Sayısı eklenmiştir. İlgili yere tıklayınca yaşayan poliçelerin listesi ekrana getirilmektedir.
 6. Ana Menüde bulunan Fiyat Teklif Formu girişleri ve Dışarıya Aktar (Excel, Email, Yazdır v.s.) yetkiye bağlanmıştır. Yetkisi olmayan kullanıcılar bu bölümlere giriş yapamayacaktır. Servis / Kullanıcı Tanım ve Yetkilerinden gerekli yetkileri vermeyi unutmayınız.
 7. Fiyat Teklif Formuna İlgili Kişi sütunu eklenmiştir. Bu eklenen sütun tüm dökümlere de ilave edilmiştir.
 8. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.261 Versiyon Yenilikleri (20.11.2018 Salı)

 

 1. Cari Hesap Tanıtımları bölümüne, 3 adet cep telefonu için açıklama alanı eklenmiştir. Bu alana kimin telefonu olduğu veya yakınlık derecesini girebilirsiniz.
 2. Cari Hesap Tanıtımları bölümüne Referans alanı eklenmiştir. Tanıtılan müşterinin kimin referansı ile geldiğinin girişini yapabilirsiniz.
 3. Cari Hesap Tanıtım bölümüne müşterinin yaşayan poliçe sayısı eklenmiştir. Bunun yanı sıra aynı yere yıldız resmi eklenmiştir. Yıldız resimleri ise ana kapsama göre yaşayan poliçelerin sayısını vermektedir. Yani yaşayan poliçesi 8 olan bir müşterinin 3 trafik 3 kasko ve 1 sağlık poliçesi olduğunu düşünecek olursak 3 adet yıldız resmi çıkacaktır. Trafik, Kasko ve Sağlık ana branşlarından hesaplandığında 3 adet olarak görüntülenecektir. Toplam yıldız sayısı 7 olarak ayarlanmıştır. Fazla sayıda ana branş üretimi var ise üzerine geldiğinizde bilgi amaçlı bir alan açılacak ve poliçe sayısını gösterecektir.
 4. Müşteri Cari Hesap Hareketleri bölümüne müşterinin yaşayan poliçe sayısı eklenmiştir. Bunun yanı sıra aynı yere yıldız resmi eklenmiştir. Yıldız resimleri ise ana kapsama göre yaşayan poliçelerin sayısını vermektedir. Yani yaşayan poliçesi 8 olan bir müşterinin 3 trafik 3 kasko ve 1 sağlık poliçesi olduğunu düşünecek olursak 3 adet yıldız resmi çıkacaktır. Trafik, Kasko ve Sağlık ana branşlarından hesaplandığında 3 adet olarak görüntülenecektir. Toplam yıldız sayısı 7 olarak ayarlanmıştır. Fazla sayıda ana branş üretimi var ise üzerine geldiğinizde bilgi amaçlı bir alan açılacak ve poliçe sayısını gösterecektir.
 5. Cari Hesap Tanıtım bölümüne yeni eklenen yaşayan poliçe yazısına veya yıldızlara tıkladığınızda yaşayan poliçelerin listesi görüntülenmektedir. Yıldızların üzerine gelindiğinde ise ana kapsama göre yaşayan poliçelerin sayısı görüntülenmektedir.
 6. Poliçe Girişlerinde bulunan Poliçe Özel Kodları bölümünün yanına Cari Özel Kodlar bölümü eklenmiştir. Müşteriyi veya kayıtlı poliçeyi çağırdıktan sonra bu bölümün bilgileri getirilmektedir.
 7. Ajanda programındaki İngilizce olan tarih seçimi Türkçe olarak değiştirilmiştir.
 8. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.260 Versiyon Yenilikleri (14.11.2018 Çarşamba)

 

 1. Poliçe Aktarımı bölümüne, tanımlı müşteri üzerine gelip sağ Mouse tuşuna basıldığında Müşteri Hesap Tanıtımının açılması sağlanmıştır. Bu bölümde tanımlı müşterinin tüm bilgilerini değiştirme ve ekleme imkânınız bulunmaktadır.
 2. Axa Sigorta Zeyl Poliçe aktarımındaki sorun giderildi.
 3. Sbn Sigorta Zeyl Poliçe aktarımındaki sorun giderildi.
 4. Raporlar / Gelir / Gider Raporları / Banka Komisyon Raporu Excel, Email, Yazdırma ve Html oluşturma seçeneklerine Banka Hesabı ve Tarih Aralığı seçimleri de eklenmiştir.
 5. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.259 Versiyon Yenilikleri (06.11.2018 Salı)

 

 1. Tecdit Listesi Fiyatlandırma bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 2. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımlı) bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 3. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımsız) bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 4. Tramer Sorgulama bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 5. HDI Sigorta Poliçe Aktarımı, HDI Sigorta’ nın yaptığı revizyona göre uyarlanmıştır.
 6. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.258 Versiyon Yenilikleri (03.11.2018 Cumartesi)

 

 1. Poliçe Girişlerinde Müşteri kartı seçildiğinde gelen listeye, Kart Numarası, Kart Sahibi ve Banka Adından arama eklenmiştir.
 2. Tecdit Listesi Fiyatlandırma kısmına Açıklama ve Durumu sütunu eklenmiştir. İlave edilen bu sütunlar, Yazdır, Excel Dosyası oluştur ve Email gönder dökümlerine de eklenmiştir.
 3. Raporlar / Poliçe Raporları / Yıllık Poliçe Üretim Raporuna, Poliçe Toplamları, Poliçe ‘Net’ Toplamları, Poliçe ‘Brüt’ Toplamlarına ek olarak Poliçe ‘Komisyon’ Toplamları eklenmiştir.
 4. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımsız) bölümüne SMS Gönder ve Toplu SMS Gönder seçenekleri eklenmiştir.
 5. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımsız) bölümüne Kullanıcı sütunu, kullanıcı ekleme ve kullanıcıya göre filtreleme eklenmiştir. Tüm çıktılarda yeni yapıya göre düzenlenmiştir.
 6. Tüm Özel Gün hatırlatmalarındaki toplu SMS gönderimindeki isim ile gönderememe olayı düzeltilmiştir. Artık kişi ismi ile birlikte sms gitmektedir.
 7. Halk Sigorta Üretim / İptal aktarım sorunu giderilmiştir.
 8. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.257 Versiyon Yenilikleri (17.10.2018 Çarşamba)

 

 1. Cari Hesap Hareketlerinde bulunan satırlarındaki WebPos, Visa ve Mail Order satırlarına geldiğinizde bilgi amaçlı bir pencere açılacak ve ilgili kayıttaki Kart Sahibi, Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi ve Güvenlik kodu bilgileri gösterilecektir. Bu eklentiyi kullanabilmek için lütfen Servis / Kullanıcı Tanım ve Yetkilerinden gerekli izinleri veriniz.
 2. Kullanıcı Tanım ve Yetkilerinden gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra, ayarların geçerli olabilmesi için programdan çıkılması gerekmekteydi. Yeni yapılan düzenleme ile yetkileri kaydetmeniz yeterlidir. Programdan çıkmanıza gerek kalmamıştır.
 3. Acente Kredi Kartı Tanıtımlarına, Aktif ve Pasif ayrımı eklenmiştir. Kullanmadığınız kartları pasife alarak listede çıkmasını engelleyebilirsiniz.
 4. Poliçe Girişlerinde acente kartı seçildiğinde gelen listeye, Kart Numarası, Kart Sahibi ve Banka Adından arama eklenmiştir.
 5. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.256 Versiyon Yenilikleri (05.10.2018 Cuma)

 

 1. Cari Hesap Hareketlerine Toplu Çek / Senet Girişi eklenmiştir.
 2. Cari Hareketlerdeki tüm giriş ve çıkışlarda bulunan, Borç / Alacak Listelerine Müşteri ve Tali Acente seçimi yapılabilmesi için yeni alan eklenmiştir.
 3. Anadolu Sigorta Aktarımındaki, Anadolu Sigorta’ dan kaynaklanan Net ve Brüt Primlerin aynı gelmesi, programımız tarafından kontrol altına alınarak düzeltilmiştir.
 4. Poliçe Girişlerinde artık kullanılmayan Poliçe Seri ve Sıra No kaldırılmıştır.
 5. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.255 Versiyon Yenilikleri (20.09.2018 Perşembe)

 

 1. Raporlar / Poliçe Raporları / Branş Bazlı Şirket Üretimlerine Komisyon ve % Komisyon sütunları eklenmiştir.
 2. Poliçe Otomatik Aktarım bölümünde bulunan acente kartı gösterim / girişine yeni bir buton eklenmiş olup bu butona basıldığında tanıtımı yapılmış olan Acente Kredi Kartlarının listesi getirilmektedir. Bu listeden herhangi bir kart seçildiğinde, o kart ile ödeme yapıldığını belirlemiş olacaksınız.
 3. Servis / Program Ayarları / Diğer sekmesine, Doğa ve Koru Sigorta Poliçeleri Döviz Olarak Aktarılsın seçeneği eklenmiştir. Burada yapılan seçime göre, Doğa ve Koru Sigorta Dövizli poliçeleri TL veya Döviz olarak aktarımı yapılabilmektedir.
 4. Doğa Sigorta’ nın şirketten kaynaklanan Otomatik Aktarım sorunu giderilmiştir.
 5. Cari Hareketlerde bulunan açıklama sütunundaki yazılabilecek alan genişletilmiştir. Artık açıklama kısmında daha uzun bir görüntü olacaktır.
 6. Allianz Sigorta Tam Otomatik aktarım sorunu giderilmiştir.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.254 Versiyon Yenilikleri (10.09.2018 Pazartesi)

 

 1. Dış Poliçe Girişlerine Teklif Sütunu eklenmiştir. Tüm yazıcı, email ve Excel dökümlerine ilgili sütun eklemesi yapılmıştır.
 2. Dış Poliçe Girişlerine Cari Hesap Tanıtım kartında değişikliklerin yapılabilmesi için sağ Mouse tuşuna Cari Hesap Kartını Düzenle (Ctrl + B) seçeneği eklenmiştir.
 3. Dış Poliçe Girişleri Müşteri Tanımlı / Tanımsız bölümlerinde bulunan fiyat girişlerinin silinmesi yetkiye bağlanmıştır. Supervisor şifresi olmayanlar silme işlemi yapamayacaktır. Servis / Kullanıcı tanım ve yetkilerinden istediğiniz kullanıcının silme yetkisini kaldırabilirsiniz.
 4. Crm Uygulamaları / Müşteri Görüşme Tutanağında, alarm ayarlanmış olan tutanakların zamanı geldiğinde tüm kullanıcı ekranlarında Alarm Hatırlatma Mesajı geliyordu. Yeni düzenlemeye göre alarm ayarlayan kullanıcının ekranında bu uyarı görüntülenecektir. Aynı zamanda mesajın üzerinde de Kullanıcı Adı yazacaktır. Mesaja tıklandığında ise Crm Müşteri Görüşme tutanaklarına erişim sağlanacaktır.
 5. Cari Hareketlerdeki tüm giriş ve çıkış işlemlerine, program ayarlarında bulunan parametreye bağlı olmak üzere bulunulan aydan öncesine giriş çıkış işlemlerine kısıtlama getirilmiştir. Aynı olay daha önce bulunulan yıla göre de eklenmişti.
 6. Tecdit Listesi Fiyatlandırma kısmına Düzenleme Tarihi eklenmiştir. Bu tarihte herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Kaydet butonuna bastığınız anda günün tarihi olarak otomatik kayıt yapmaktadır.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.253 Versiyon Yenilikleri (13.08.2018 Pazartesi)

 

 1. Mapfre Sigorta Poliçe Transferinde, şirketin değişiklik yapmasından dolayı çıkan aktarım problemi giderilmiştir.
 2. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.252 Versiyon Yenilikleri (12.07.2018 Perşembe)

 

 1. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.251 Versiyon Yenilikleri (06.06.2018 Çarşamba)

 

 1. Poliçe ve İptal Zeyl Girişlerindeki Tali Acente listesine, yeni tali müşterisi oluşturmak için EKLE butonu eklenmiştir.
 2. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.250 Versiyon Yenilikleri (21.05.2018 Pazartesi)

 

 1. Poliçelere mahsup edilen ödemeler daha önce Sigorta Şirket ve Müşteri Cari hareketlerinden tek tek silinebiliyordu. Yeni yapılan düzenlemeye göre, poliçe ekrana geldiğinde üst tarafta bulunan Tahsilatı ve Ödemesi yapılmıştır butonlarına bastığınızda gelen ekrandan gerekli silme işlemlerini yapabilirsiniz.
 2. Bereket Sigorta Yeni Poliçe Transfer işlemi tamamlanmıştır. Bereket Sigorta ile görüşerek aktarım kalıbını esnek raporlamaya eklettirebilirsiniz. Eklettirdikten sonra rapor alınız ve XML formatında dosyayı indiriniz.
 3. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.