v2.00.262 Versiyon Yenilikleri (01.12.2018 Cumartesi)

 

 1. Tali Acente XML Poliçe transferinde düzenlemeler yapılmıştır.
 2. CRM Bilgi Giriş Formuna yeni eklenen Cep Telefonu-1 Açıklama, Cep Telefonu-2 Açıklama, Cep Telefonu-3 Açıklama ve Referans bilgisi eklenmiştir.
 3. Cari Hesap Bölümüne ve Müşteri Cari Hesap Hareketlerine eklemiş olduğumuz Yaşayan Poliçe Sayısı ve Yıldız resimleri CRM Bilgi Giriş Formuna da ilave edilmiştir.
 4. Raporlar / Cari Hesap Raporları / Cari Hesap Bakiye Listesine Cep Telefonu-1 Açıklama, Cep Telefonu-2 Açıklama ve Cep Telefonu-3 Açıklamaları eklenmiştir.
 5. Ana Menüde bulanan resimlerin altına Yaşayan Poliçe Sayısı eklenmiştir. İlgili yere tıklayınca yaşayan poliçelerin listesi ekrana getirilmektedir.
 6. Ana Menüde bulunan Fiyat Teklif Formu girişleri ve Dışarıya Aktar (Excel, Email, Yazdır v.s.) yetkiye bağlanmıştır. Yetkisi olmayan kullanıcılar bu bölümlere giriş yapamayacaktır. Servis / Kullanıcı Tanım ve Yetkilerinden gerekli yetkileri vermeyi unutmayınız.
 7. Fiyat Teklif Formuna İlgili Kişi sütunu eklenmiştir. Bu eklenen sütun tüm dökümlere de ilave edilmiştir.
 8. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.261 Versiyon Yenilikleri (20.11.2018 Salı)

 

 1. Cari Hesap Tanıtımları bölümüne, 3 adet cep telefonu için açıklama alanı eklenmiştir. Bu alana kimin telefonu olduğu veya yakınlık derecesini girebilirsiniz.
 2. Cari Hesap Tanıtımları bölümüne Referans alanı eklenmiştir. Tanıtılan müşterinin kimin referansı ile geldiğinin girişini yapabilirsiniz.
 3. Cari Hesap Tanıtım bölümüne müşterinin yaşayan poliçe sayısı eklenmiştir. Bunun yanı sıra aynı yere yıldız resmi eklenmiştir. Yıldız resimleri ise ana kapsama göre yaşayan poliçelerin sayısını vermektedir. Yani yaşayan poliçesi 8 olan bir müşterinin 3 trafik 3 kasko ve 1 sağlık poliçesi olduğunu düşünecek olursak 3 adet yıldız resmi çıkacaktır. Trafik, Kasko ve Sağlık ana branşlarından hesaplandığında 3 adet olarak görüntülenecektir. Toplam yıldız sayısı 7 olarak ayarlanmıştır. Fazla sayıda ana branş üretimi var ise üzerine geldiğinizde bilgi amaçlı bir alan açılacak ve poliçe sayısını gösterecektir.
 4. Müşteri Cari Hesap Hareketleri bölümüne müşterinin yaşayan poliçe sayısı eklenmiştir. Bunun yanı sıra aynı yere yıldız resmi eklenmiştir. Yıldız resimleri ise ana kapsama göre yaşayan poliçelerin sayısını vermektedir. Yani yaşayan poliçesi 8 olan bir müşterinin 3 trafik 3 kasko ve 1 sağlık poliçesi olduğunu düşünecek olursak 3 adet yıldız resmi çıkacaktır. Trafik, Kasko ve Sağlık ana branşlarından hesaplandığında 3 adet olarak görüntülenecektir. Toplam yıldız sayısı 7 olarak ayarlanmıştır. Fazla sayıda ana branş üretimi var ise üzerine geldiğinizde bilgi amaçlı bir alan açılacak ve poliçe sayısını gösterecektir.
 5. Cari Hesap Tanıtım bölümüne yeni eklenen yaşayan poliçe yazısına veya yıldızlara tıkladığınızda yaşayan poliçelerin listesi görüntülenmektedir. Yıldızların üzerine gelindiğinde ise ana kapsama göre yaşayan poliçelerin sayısı görüntülenmektedir.
 6. Poliçe Girişlerinde bulunan Poliçe Özel Kodları bölümünün yanına Cari Özel Kodlar bölümü eklenmiştir. Müşteriyi veya kayıtlı poliçeyi çağırdıktan sonra bu bölümün bilgileri getirilmektedir.
 7. Ajanda programındaki İngilizce olan tarih seçimi Türkçe olarak değiştirilmiştir.
 8. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.260 Versiyon Yenilikleri (14.11.2018 Çarşamba)

 

 1. Poliçe Aktarımı bölümüne, tanımlı müşteri üzerine gelip sağ Mouse tuşuna basıldığında Müşteri Hesap Tanıtımının açılması sağlanmıştır. Bu bölümde tanımlı müşterinin tüm bilgilerini değiştirme ve ekleme imkânınız bulunmaktadır.
 2. Axa Sigorta Zeyl Poliçe aktarımındaki sorun giderildi.
 3. Sbn Sigorta Zeyl Poliçe aktarımındaki sorun giderildi.
 4. Raporlar / Gelir / Gider Raporları / Banka Komisyon Raporu Excel, Email, Yazdırma ve Html oluşturma seçeneklerine Banka Hesabı ve Tarih Aralığı seçimleri de eklenmiştir.
 5. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.259 Versiyon Yenilikleri (06.11.2018 Salı)

 

 1. Tecdit Listesi Fiyatlandırma bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 2. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımlı) bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 3. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımsız) bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 4. Tramer Sorgulama bölümünde bulunan Durumu kısmına, Kararsızım, Bütçem Yetersiz, Numara Yok, İstemiyor, Ücret Pahalı ve Memnuniyetsizlik seçenekleri eklenmiştir.
 5. HDI Sigorta Poliçe Aktarımı, HDI Sigorta’ nın yaptığı revizyona göre uyarlanmıştır.
 6. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.258 Versiyon Yenilikleri (03.11.2018 Cumartesi)

 

 1. Poliçe Girişlerinde Müşteri kartı seçildiğinde gelen listeye, Kart Numarası, Kart Sahibi ve Banka Adından arama eklenmiştir.
 2. Tecdit Listesi Fiyatlandırma kısmına Açıklama ve Durumu sütunu eklenmiştir. İlave edilen bu sütunlar, Yazdır, Excel Dosyası oluştur ve Email gönder dökümlerine de eklenmiştir.
 3. Raporlar / Poliçe Raporları / Yıllık Poliçe Üretim Raporuna, Poliçe Toplamları, Poliçe ‘Net’ Toplamları, Poliçe ‘Brüt’ Toplamlarına ek olarak Poliçe ‘Komisyon’ Toplamları eklenmiştir.
 4. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımsız) bölümüne SMS Gönder ve Toplu SMS Gönder seçenekleri eklenmiştir.
 5. Dış Poliçe Girişleri (Müşteri Tanımsız) bölümüne Kullanıcı sütunu, kullanıcı ekleme ve kullanıcıya göre filtreleme eklenmiştir. Tüm çıktılarda yeni yapıya göre düzenlenmiştir.
 6. Tüm Özel Gün hatırlatmalarındaki toplu SMS gönderimindeki isim ile gönderememe olayı düzeltilmiştir. Artık kişi ismi ile birlikte sms gitmektedir.
 7. Halk Sigorta Üretim / İptal aktarım sorunu giderilmiştir.
 8. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.257 Versiyon Yenilikleri (17.10.2018 Çarşamba)

 

 1. Cari Hesap Hareketlerinde bulunan satırlarındaki WebPos, Visa ve Mail Order satırlarına geldiğinizde bilgi amaçlı bir pencere açılacak ve ilgili kayıttaki Kart Sahibi, Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi ve Güvenlik kodu bilgileri gösterilecektir. Bu eklentiyi kullanabilmek için lütfen Servis / Kullanıcı Tanım ve Yetkilerinden gerekli izinleri veriniz.
 2. Kullanıcı Tanım ve Yetkilerinden gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra, ayarların geçerli olabilmesi için programdan çıkılması gerekmekteydi. Yeni yapılan düzenleme ile yetkileri kaydetmeniz yeterlidir. Programdan çıkmanıza gerek kalmamıştır.
 3. Acente Kredi Kartı Tanıtımlarına, Aktif ve Pasif ayrımı eklenmiştir. Kullanmadığınız kartları pasife alarak listede çıkmasını engelleyebilirsiniz.
 4. Poliçe Girişlerinde acente kartı seçildiğinde gelen listeye, Kart Numarası, Kart Sahibi ve Banka Adından arama eklenmiştir.
 5. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.256 Versiyon Yenilikleri (05.10.2018 Cuma)

 

 1. Cari Hesap Hareketlerine Toplu Çek / Senet Girişi eklenmiştir.
 2. Cari Hareketlerdeki tüm giriş ve çıkışlarda bulunan, Borç / Alacak Listelerine Müşteri ve Tali Acente seçimi yapılabilmesi için yeni alan eklenmiştir.
 3. Anadolu Sigorta Aktarımındaki, Anadolu Sigorta’ dan kaynaklanan Net ve Brüt Primlerin aynı gelmesi, programımız tarafından kontrol altına alınarak düzeltilmiştir.
 4. Poliçe Girişlerinde artık kullanılmayan Poliçe Seri ve Sıra No kaldırılmıştır.
 5. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.255 Versiyon Yenilikleri (20.09.2018 Perşembe)

 

 1. Raporlar / Poliçe Raporları / Branş Bazlı Şirket Üretimlerine Komisyon ve % Komisyon sütunları eklenmiştir.
 2. Poliçe Otomatik Aktarım bölümünde bulunan acente kartı gösterim / girişine yeni bir buton eklenmiş olup bu butona basıldığında tanıtımı yapılmış olan Acente Kredi Kartlarının listesi getirilmektedir. Bu listeden herhangi bir kart seçildiğinde, o kart ile ödeme yapıldığını belirlemiş olacaksınız.
 3. Servis / Program Ayarları / Diğer sekmesine, Doğa ve Koru Sigorta Poliçeleri Döviz Olarak Aktarılsın seçeneği eklenmiştir. Burada yapılan seçime göre, Doğa ve Koru Sigorta Dövizli poliçeleri TL veya Döviz olarak aktarımı yapılabilmektedir.
 4. Doğa Sigorta’ nın şirketten kaynaklanan Otomatik Aktarım sorunu giderilmiştir.
 5. Cari Hareketlerde bulunan açıklama sütunundaki yazılabilecek alan genişletilmiştir. Artık açıklama kısmında daha uzun bir görüntü olacaktır.
 6. Allianz Sigorta Tam Otomatik aktarım sorunu giderilmiştir.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.254 Versiyon Yenilikleri (10.09.2018 Pazartesi)

 

 1. Dış Poliçe Girişlerine Teklif Sütunu eklenmiştir. Tüm yazıcı, email ve excel dökümlerine ilgili sütun eklemesi yapılmıştır.
 2. Dış Poliçe Girişlerine Cari Hesap Tanıtım kartında değişikliklerin yapılabilmesi için sağ Mouse tuşuna Cari Hesap Kartını Düzenle (Ctrl + B) seçeneği eklenmiştir.
 3. Dış Poliçe Girişleri Müşteri Tanımlı / Tanımsız bölümlerinde bulunan fiyat girişlerinin silinmesi yetkiye bağlanmıştır. Supervisor şifresi olmayanlar silme işlemi yapamayacaktır. Servis / Kullanıcı tanım ve yetkilerinden istediğiniz kullanıcının silme yetkisini kaldırabilirsiniz.
 4. Crm Uygulamaları / Müşteri Görüşme Tutanağında, alarm ayarlanmış olan tutanakların zamanı geldiğinde tüm kullanıcı ekranlarında Alarm Hatırlatma Mesajı geliyordu. Yeni düzenlemeye göre alarm ayarlayan kullanıcının ekranında bu uyarı görüntülenecektir. Aynı zamanda mesajın üzerinde de Kullanıcı Adı yazacaktır. Mesaja tıklandığında ise Crm Müşteri Görüşme tutanaklarına erişim sağlanacaktır.
 5. Cari Hareketlerdeki tüm giriş ve çıkış işlemlerine, program ayarlarında bulunan parametreye bağlı olmak üzere bulunulan aydan öncesine giriş çıkış işlemlerine kısıtlama getirilmiştir. Aynı olay daha önce bulunulan yıla göre de eklenmişti.
 6. Tecdit Listesi Fiyatlandırma kısmına Düzenleme Tarihi eklenmiştir. Bu tarihte herhangi bir düzenleme yapılamamaktadır. Kaydet butonuna bastığınız anda günün tarihi olarak otomatik kayıt yapmaktadır.
 7. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.253 Versiyon Yenilikleri (13.08.2018 Pazartesi)

 

 1. Mapfre Sigorta Poliçe Transferinde, şirketin değişiklik yapmasından dolayı çıkan aktarım problemi giderilmiştir.
 2. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.252 Versiyon Yenilikleri (12.07.2018 Perşembe)

 

 1. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.251 Versiyon Yenilikleri (06.06.2018 Çarşamba)

 

 1. Poliçe ve İptal Zeyl Girişlerindeki Tali Acente listesine, yeni tali müşterisi oluşturmak için EKLE butonu eklenmiştir.
 2. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.

 

v2.00.250 Versiyon Yenilikleri (21.05.2018 Pazartesi)

 

 1. Poliçelere mahsup edilen ödemeler daha önce Sigorta Şirket ve Müşteri Cari hareketlerinden tek tek silinebiliyordu. Yeni yapılan düzenlemeye göre, poliçe ekrana geldiğinde üst tarafta bulunan Tahsilatı ve Ödemesi yapılmıştır butonlarına bastığınızda gelen ekrandan gerekli silme işlemlerini yapabilirsiniz.
 2. Bereket Sigorta Yeni Poliçe Transfer işlemi tamamlanmıştır. Bereket Sigorta ile görüşerek aktarım kalıbını esnek raporlamaya eklettirebilirsiniz. Eklettirdikten sonra rapor alınız ve XML formatında dosyayı indiriniz.
 3. Programsal düzenlemeler yapılmıştır.